Smilesoft, Tworzenie stron internetowych
tytuł kategorii Poradniki które nie pasowały do innych kategorii.

Minecraft Mod do Counter Strike 1.6.

Profil Autora Ocena Twoja Ocena Udostępnij
Budda (30)
8.25 z 4 głosów
share

Przeszukując internet w poszukiwaniu ciekawostek o Minecrafcie, natknąłem się na blog programistyczny. Znalazłem na nim bardzo ciekawy projekt ( obecnie w wersji developerskiej ). Autor ( DarkGL ) napisał mod do CSa 1.6 który przerabia świat CSa na Minecrafta. Postanowiłem więc przyjrzeć się szczegółom i opisać Wam swoje wrażenia. Mod został napisany w PAWN'ie i nie stanowi jeszcze grywalnej wersji którą można puścić na publicznym serwerze. Jednak nasze pomysły oraz zainteresowanie może przyczynić się do rozwoju tego ciekawego Minecraftowego projektu.

Counter Strike 1.6 - Minecraft Mod. Zobacz jak sprawdzi się idea sześcianowego świata w grze FPS

Wygląd Minecraft Moda w Counter Strike 1.6
Mod sprawia że wyrenderowany świat Counter Strike staje się światem podobnym do kwadratowego Minecrafta. Założeniem autora było odwzorowanie gry Minecraft w znanym FPS'ie czyli Counter Strike w wersji 1.6. Na chwilę obecną gracz ma możliwość chodzenia po świecie ( Renderowanym już na styl Minecrafta ), otwierania skrzynek, podnoszenia i używania przedmiotów w tym podnoszenie i układanie bloków. 
CS 1.6 Minecraft Mod
Dostępne przedmioty to: Blok, nóż, kilof oraz miecz. Mod umożliwia zbieranie dirtu oraz układania go w obiekty. Podczas układania bloków podobnie jak w oryginalnym Minecrafcie mamy zaznaczone pole gdzie ów blok zostanie położony. Jednak w przeciwieństwie do oryginału w modzie kolegi DarkGLa miejsce kładzenia bloku jest wyraźnie widoczne. Kilof działa prawie tak samo jak w MC tylko sama animacja jest wolniejsza jednak samo wydobycie surowca zajmuje stosunkowo nie wiele czasu. Mod ma zaimplementowany system dnia i nocy. 
Noc w Counter Strike 1.6 Minecraft mod
Jestem ciekaw czy projekt zmierza w kierunku wypuszczenia na świat potworów znanych nam z Minecrafta, jak myślicie?
Moda znajdziecie na githubie
Więcej o autorze oraz o modzie: DarkGL Minecraft ModDodaj komentarz!Komentarze użytkowników

Rafałek teraz fapuje ze strześcia o tym wpisie :P nie no taki żart Pikaczu :D. Dodam tylko informacje ze to juz bedzie 2 wydanie moda MC do CS, 1 tez tworzył DarkGL i diablix ;P :P