Zapisy na serwer wszechczasów

W Minecrafcie jest jeszcze wiele do zbudowania. Ten na pozór prosty sześcienny świat, skrywa wiele sekretów i tajemnic, które chcesz ciągle odkrywać. Dostarcza wielu przygód które chcesz cały czas przeżywać, oraz wielu znajomych z którymi chcesz się dzielić radością płynącą z gry.


Jeżeli widziałeś już cuda serwerów Minecraft, pamiętaj, że nie widziałeś jeszcze naszych serwerów. Dostarczają one wielu nie zapomnianych przeżyć oraz doznań. Przypomnij sobie chwile w których byłeś oblężony. Z każdej strony nadchodzi przeciwnik, a Ty nie masz dokąd uciekać. Nagle pojawia się Twój przyjaciel i razem torujecie sobie drogę ucieczki z tego koszmaru. Najlepsze jest to, że pomimo wielkiego ryzyka śmierci ( tryb hardcore ) każdy z was skoczyłby za drugiego w ogień bez zastanowienia. Przypomnij sobie największe przyjaźnie, i zagrajcie znowu razem, lub odnajdźcie nowych przyjaciół którzy będą z Wami walczyć w słusznej sprawie, oraz o przeżycie.


A co robicie podczas trwania ciemnej i nieprzyjaznej nocy? Oddajecie się klimatom podziemnych fortec oraz skrytek, które Was chronią. Zbuduj najbardziej klimatyczne budowle, aby samemu lub wraz z przyjaciółmi mieć swoje miejsce w tym wielkim świecie. Odpocznij, oraz przemyśl plan dalszej rozgrywki w domowym zaciszu. Buduj niesamowite budowle na niesamowitych serwerach naszego autorstwa.


Nie uciekaj przed przygodą, bo i tak Cię dogoni, oraz pochłonie w całości, zagarniając duszę oraz ciało. Odnajdź ukryte skarby, oraz majestatyczne wyspy. Zagraj z nami, aby dowiedzieć się, jakie jeszcze cuda i dziwy Cię ominęły.


Dostaliśmy bardzo dużo maili oraz zapytań, kiedy zrobimy nasz SERWER MINECRAFT. Dlatego postanowiliśmy zabrać się za to zabrać. W tym celu zgromadziliśmy najlepszych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na budowaniu oraz zarządzaniu serwerem. Z uwagi na doskonały rozwój prac, zdecydowaliśmy się stworzyć pierwszą kompletną sieć serwerów, wszystkich rodzajów. Wybierz na którym typie serwera zagrasz z nami, przezwyciężając bestie z piekła rodem, oraz budując imponujące i zapierające dech w piersi budowle, a następnie podaj emaila na którego wyślemy Ci później informacje.

Twój email ( dostaniesz na niego informacje o starcie serwera )*:
Survival Creative Freebuild Hardcore RPG
Wyślij

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WIELKIE WYDARZENIE W ŚWIECIE SERWERÓW MINECRAFT!Dodaj komentarz!Komentarze użytkowników

:) :) 3

jest już ten server? jak tak to podajcie ip

jak dołączyć do tego serwera pliska pomóżcie

Fajny serwer ;)

Pomocy mam konto na loofcraft.pl i moje konto to oliwia gdy chce dolaczyc do serwa to mi pisze banned admin ma zawsze racje !
co mam zrobic nie dawno kupilam se vipa elite i co przypadlo

Piszcie co byście chcieli mieć na serwerze spod naszej flagi :)

facebook