Zapisy na serwer wszechczasów

W Minecrafcie jest jeszcze wiele do zbudowania. Ten na pozór prosty sześcienny świat, skrywa wiele sekretów i tajemnic, które chcesz ciągle odkrywać. Dostarcza wielu przygód które chcesz cały czas przeżywać, oraz wielu znajomych z którymi chcesz się dzielić radością płynącą z gry.


Jeżeli widziałeś już cuda serwerów Minecraft, pamiętaj, że nie widziałeś jeszcze naszych serwerów. Dostarczają one wielu nie zapomnianych przeżyć oraz doznań. Przypomnij sobie chwile w których byłeś oblężony. Z każdej strony nadchodzi przeciwnik, a Ty nie masz dokąd uciekać. Nagle pojawia się Twój przyjaciel i razem torujecie sobie drogę ucieczki z tego koszmaru. Najlepsze jest to, że pomimo wielkiego ryzyka śmierci ( tryb hardcore ) każdy z was skoczyłby za drugiego w ogień bez zastanowienia. Przypomnij sobie największe przyjaźnie, i zagrajcie znowu razem, lub odnajdźcie nowych przyjaciół którzy będą z Wami walczyć w słusznej sprawie, oraz o przeżycie.


A co robicie podczas trwania ciemnej i nieprzyjaznej nocy? Oddajecie się klimatom podziemnych fortec oraz skrytek, które Was chronią. Zbuduj najbardziej klimatyczne budowle, aby samemu lub wraz z przyjaciółmi mieć swoje miejsce w tym wielkim świecie. Odpocznij, oraz przemyśl plan dalszej rozgrywki w domowym zaciszu. Buduj niesamowite budowle na niesamowitych serwerach naszego autorstwa.


Nie uciekaj przed przygodą, bo i tak Cię dogoni, oraz pochłonie w całości, zagarniając duszę oraz ciało. Odnajdź ukryte skarby, oraz majestatyczne wyspy. Zagraj z nami, aby dowiedzieć się, jakie jeszcze cuda i dziwy Cię ominęły.


Dostaliśmy bardzo dużo maili oraz zapytań, kiedy zrobimy nasz SERWER MINECRAFT. Dlatego postanowiliśmy zabrać się za to zabrać. W tym celu zgromadziliśmy najlepszych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na budowaniu oraz zarządzaniu serwerem. Z uwagi na doskonały rozwój prac, zdecydowaliśmy się stworzyć pierwszą kompletną sieć serwerów, wszystkich rodzajów. Wybierz na którym typie serwera zagrasz z nami, przezwyciężając bestie z piekła rodem, oraz budując imponujące i zapierające dech w piersi budowle, a następnie podaj emaila na którego wyślemy Ci później informacje.

Twój email ( dostaniesz na niego informacje o starcie serwera )*:
Survival Creative Freebuild Hardcore RPG
Wyślij

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WIELKIE WYDARZENIE W ŚWIECIE SERWERÓW MINECRAFT!Dodaj komentarz!Komentarze użytkowników

siema szukam serwer gdzie mogeby modem lub adminem

zapraszam na serwer prywatny123.ench.pl

chce tam wejsici

Zapraszam Na pogocraft.maxc.pl Survivial Dzialki Pvp spoko Admini, oraz Ogarnienta Administracjia Zapraszam :) Polecajcie Znajomym

lol lol

:) :) 3

jest już ten server? jak tak to podajcie ip

jak dołączyć do tego serwera pliska pomóżcie

Fajny serwer ;)

Pomocy mam konto na loofcraft.pl i moje konto to oliwia gdy chce dolaczyc do serwa to mi pisze banned admin ma zawsze racje !
co mam zrobic nie dawno kupilam se vipa elite i co przypadlo

Piszcie co byście chcieli mieć na serwerze spod naszej flagi :)

facebook