Minecraft-Elite
minecraft-elite.pl:25565Serwer offline

Udostępnij ten serwer na FaceBooku! Wersja gry: 1

: 4
: 0
Url: minecraft-elite.pl

Oddaj głos na serwer

Komentarz:
Kod zwrotny z wysłanego smsa*:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play.( Regulamin usługi )
Bezpieczny system płatności zapewnia firma Dotpay.
Pomoc i reklamacje
Oddajesz głos*:
Na plus
Czyść
Na minus
Wyślij
Aby oddać głos - wyślij SMS o treści AP.MINECRAFT na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi tylko 1,23 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym.

Komentarz: Możesz zostawić to pole puste, jeżeli nie masz nic do dodania. Możesz w tym polu wpisać swój nick z serwera, jeżeli Admin Twojego serwera przewidział nagrodę dla osób promujących serwer na liście. Możesz też wpisać za co lubisz, bądź nie lubisz serwera, oraz różne ciekawostki w postaci opisowej. Dodając komentarz, nie może on zawierać adresów innych jakichkolwiek stron ani obraźliwych wyrażeń. Takie wpisy, będą bezwzględnie i bezpowrotnie uniważniane oraz kasowane. Nie ma możliwości edycji komentarza, dlatego zastanów się co piszesz.

Głos: Jeżeli lubisz serwer i chcesz zagłosować pozytywnie, zaznacz na plus. W innym wypadku na minus. Uważnie zaznacz swoją opcję, ponieważ po wysłaniu głosu nie ma możliwości zmiany decyzji, ani tłumaczenia, że źle się zaznaczyło.

Kod: Wpisz kod odesłany do Ciebie na telefon. Każdy głos na plus, podnosi serwer na liście do góry. Najwyżej znajduje się ten serwer, który ma najwięcej głosów pozytywnych.

Głosy, komentarze oraz opinie na temat serwera Minecraft

e ale ja niemoge wejści oco kaman

Użytkownik oddający głos, nie skomentował oddawanego głosu.

niezle!!

Użytkownik oddający głos, nie skomentował oddawanego głosu.