Serwer DragonCraftZ FreeBuild 1.6.4 strona serwera: dragoncraftz.pl
f.maxc.pl:2000Serwer offline

Udostępnij ten serwer na FaceBooku! Wersja gry: 1.6.4

: 10
: 1
Url: dragoncraftz.pl

Oddaj głos na serwer

Komentarz:
Kod zwrotny z wysłanego smsa*:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play.( Regulamin usługi )
Bezpieczny system płatności zapewnia firma Dotpay.
Pomoc i reklamacje
Oddajesz głos*:
Na plus
Czyść
Na minus
Wyślij
Aby oddać głos - wyślij SMS o treści AP.MINECRAFT na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi tylko 1,23 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym.

Komentarz: Możesz zostawić to pole puste, jeżeli nie masz nic do dodania. Możesz w tym polu wpisać swój nick z serwera, jeżeli Admin Twojego serwera przewidział nagrodę dla osób promujących serwer na liście. Możesz też wpisać za co lubisz, bądź nie lubisz serwera, oraz różne ciekawostki w postaci opisowej. Dodając komentarz, nie może on zawierać adresów innych jakichkolwiek stron ani obraźliwych wyrażeń. Takie wpisy, będą bezwzględnie i bezpowrotnie uniważniane oraz kasowane. Nie ma możliwości edycji komentarza, dlatego zastanów się co piszesz.

Głos: Jeżeli lubisz serwer i chcesz zagłosować pozytywnie, zaznacz na plus. W innym wypadku na minus. Uważnie zaznacz swoją opcję, ponieważ po wysłaniu głosu nie ma możliwości zmiany decyzji, ani tłumaczenia, że źle się zaznaczyło.

Kod: Wpisz kod odesłany do Ciebie na telefon. Każdy głos na plus, podnosi serwer na liście do góry. Najwyżej znajduje się ten serwer, który ma najwięcej głosów pozytywnych.

Głosy, komentarze oraz opinie na temat serwera Minecraft

fajny server polecam

Cytryn Serwer: f.maxc.pl

To naprawde swietne serwery polecam

słaby strasznie, strata czasu... do tego nic tam nie ma oprocz areny i dzialek. ciezko nawet dostac sie na kopalnie. wszystkie te wady widac juz po graczach online - malo, do tego to sami koledzy admina, ktorym pozwala nawet na x-ray za co normalny gracz od razu dostaje permamentnego bana. sam admin gdy juz raczy zalogowac (gra na innym servie \bo tu sie i tak nic nigdy nie dzieje\) potrafi z nudow zabijac graczy bez vipa lub nawet banowac. szczerze odradzam marnowac czas na ten syf. gra na tym serwerze nie ma sensu. jeden z gorszych serwerow na jakim gralem.

bardzo fajny serwer

Filu99 ogólnie bardzo fajny serwer ;) +

Filu99 : Fajny server -pb :) -i loteria, naprawde fajny pomysł -bardzo ładny spawn jeden minus :/ nie ma /sethome , ale bez tego da sie tez grac :D

Użytkownik oddający głos, nie skomentował oddawanego głosu.

dobry serwer

polecam

Super serwer polecam