------->> SIEC SERWEROW TROLLCRAFT.PL <<------- Nowy serwer Prison Zapraszamy!!!
s3.trollcraft.pl:25565Serwer online
Graczy: 597 / 2525

Udostępnij ten serwer na FaceBooku! Wersja gry: 1.7.4

: 0
: 0
Url: www.trollcraft.pl

Oddaj głos na serwer

Komentarz:
Kod zwrotny z wysłanego smsa*:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play.( Regulamin usługi )
Bezpieczny system płatności zapewnia firma Dotpay.
Pomoc i reklamacje
Oddajesz głos*:
Na plus
Czyść
Na minus
Wyślij
Aby oddać głos - wyślij SMS o treści AP.MINECRAFT na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi tylko 1,23 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym.

Komentarz: Możesz zostawić to pole puste, jeżeli nie masz nic do dodania. Możesz w tym polu wpisać swój nick z serwera, jeżeli Admin Twojego serwera przewidział nagrodę dla osób promujących serwer na liście. Możesz też wpisać za co lubisz, bądź nie lubisz serwera, oraz różne ciekawostki w postaci opisowej. Dodając komentarz, nie może on zawierać adresów innych jakichkolwiek stron ani obraźliwych wyrażeń. Takie wpisy, będą bezwzględnie i bezpowrotnie uniważniane oraz kasowane. Nie ma możliwości edycji komentarza, dlatego zastanów się co piszesz.

Głos: Jeżeli lubisz serwer i chcesz zagłosować pozytywnie, zaznacz na plus. W innym wypadku na minus. Uważnie zaznacz swoją opcję, ponieważ po wysłaniu głosu nie ma możliwości zmiany decyzji, ani tłumaczenia, że źle się zaznaczyło.

Kod: Wpisz kod odesłany do Ciebie na telefon. Każdy głos na plus, podnosi serwer na liście do góry. Najwyżej znajduje się ten serwer, który ma najwięcej głosów pozytywnych.