Smilesoft, Tworzenie stron internetowych

Powiedzcie ludzie czy was też denerwuje jak ludzie na serwerze CubeGame na BiltzSG mają soj chociaż piszą że nie wolno.?\\\\\\\\r\\\\\\\\nMnie strasznie, bo czasem jak admin jest to zbanuje takie osoby ale jak go nie ma to se te osoby robią co chcą, i możesz mieć nawet diax micz to i tak nie pokonasz osób z sojem. :( Chcę aby coś zrobiono z tym. Macie screena z gry. Te dwie dziewczyny mni9e pokonały, mimo że miałam dobry miecz. pewnie teraz napiszecie że bije się jak ciota, ale to nie takie proste pokonać 2 osoby z sojem bo niw wiesz kogo bić.... Składam skarge ;)

Powiedzcie ludzie czy was też denerwuje jak ludzie na serwerze CubeGame na BiltzSG mają soj chociaż piszą że nie wolno.?\\\\\\\\r\\\\\\\\nMnie strasznie, bo czasem jak admin jest to zbanuje takie osoby ale jak go nie ma to se te osoby robią co chcą, i możesz mieć nawet diax micz to i tak nie pokonasz osób z sojem. :(  Chcę aby coś zrobiono z tym.  Macie screena z gry. Te dwie dziewczyny mni9e pokonały, mimo że miałam dobry miecz. pewnie teraz napiszecie że bije się jak ciota, ale to nie takie proste pokonać 2 osoby z sojem bo niw wiesz kogo bić.... Składam skarge ;)

Poprzedni obrazek Minecraft
Profil Autora Ocena Twoja Ocena Udostępnij Wstaw
julita951 (1)
Brak. Bądź 1wszy!
share
Następny obrazek MinecraftMinecraft. Powiedzcie ludzie czy was też denerwuje jak ludzie na serwerze CubeGame na BiltzSG mają soj chociaż piszą że nie wolno.?\\\\\\\\r\\\\\\\\nMnie strasznie, bo czasem jak admin jest to zbanuje takie osoby ale jak go nie ma to se te osoby robią co chcą, i możesz mieć nawet diax micz to i tak nie pokonasz osób z sojem. :(  Chcę aby coś zrobiono z tym.  Macie screena z gry. Te dwie dziewczyny mni9e pokonały, mimo że miałam dobry miecz. pewnie teraz napiszecie że bije się jak ciota, ale to nie takie proste pokonać 2 osoby z sojem bo niw wiesz kogo bić.... Składam skarge ;)

Kod HTML


* Aby wyświetlić na stronie lub blogu ten obrazek, wklej powyższy kod. Aby zmienić rozmiar obrazka, zmień wartość atrybutu width="ILOSC PIXELI"

BBCODE


* Aby wyświetlić na ten obrazek na forum, wklej powyższy kod. Aby zmienić rozmiar obrazka, zmień wartość atrybutu width="ILOSC PIXELI"


Dodaj komentarz!

facebook